تابلوسازی تحریری | TablosazTahriri
تابلوهای متفرقه متشکل است از کارهای داخلی و خارجی

تاریخ : سه شنبه، 6 مرداد ماه، 1394   موضوع : تابلو متفرقه

تابلوهای متفرقه :

در حرفه تابلوسازی تنوع ساخت و مدل در چندین شکل و طرح میباشد که برای اطلاع بیشتر و آشنائی شما عزیزان هر کدام را به طور مجزاء توضیح می دهیم.

حروفهای پلاستیک :

این مدل حروف از ابتدا جایگاه خاص خود را در گروه تابلوها داشته و تاکنون هم ادامه دارد. حروفهای پلاستیک تماماً از جنس پلکسی گلاس ساخته شده و جذابیت و زیبایی خاصی دارد. زیرا این گونه حروف در صورت نور پردازی بطور کامل و تمام حروف روشن میشود و به علت نیاز به دقت و مهارت زیاد در ساخت این حروف ، فقط استادان این کار که اندک میباشند می توانند آن را بطور دقیق و بی نقص بسازند و دوام این نوع حروفها نسبتاً زیاد می باشد و تنوع طرح و مدل هم همچون چلنیوم در این مدل زیاد میباشد.حروف پلاستیک را مستقیماً با حرارت و به صورت آنکه بعد از نرم شدن کامل به آن شکل میدهند که این کاری است مستلزم زمان ودقت بسیار زیاد.

حروفهای پلکسی گلاس :

این مدل حروفها با حروفهای پلاستیک همجنس می باشند و فقط قطر و ضخامت آنها فرق می کند که در این مدل، قطر جنس بیشتر میباشد و تماماً با دستگاه های برش لیز، برش داده می شود و بطور مدلی کاملاً خاص و جدا از حروفهائی با برجستگی زیاد ساخته می شود و بیشتر برای نماهای داخلی مکانها کاربرد دارد و این مدل حروف هم به نوبه خود از زیبائی و تنوع زیادی برخوردار هستند و چون توضیح کامل ساخت آن بطور کتبی دشوار میباشد حتما باید از نمونه ها دیدن شود.همانطور که جلوتر گفته شد این مدل برای زیبائی و جذابیت دادن بیشتر به نماهای داخلی میباشد در این حروف هم امکان نورپردازی وجود دارد و زیبائی آن را دو چندان می کند. تنوع رنگ هم در آن بنا به سلیقه سفارش دهند آن می تواند زیاد باشد.

تابلو های خارجی :

ما تابلوسازان در زمینه تابلوسازی برای بدست آوردن طرحهای جدید و زیباتر از طریق عکسها و بروشورهای نمونه خارجی استفاده کرده و نمونه های زیبا و جدیدتری را به زمینه کاری خود وارد کرده ایم و از هر گونه مدل جدید چه داخلی و چه خارجی برای زیباتر کردن اماکن شهر خود استفاده و بهره برداری می کنیم که در صورت تمایل متقاضیان می توانند این نمونه ها را در سایت ما و با رجوع حضوری از آنها دیدن نمائید. در این نمونه ها می توان برای هر سلیقه و خواسته ای طرح و مدلی باب میل یافت کرد.

ما تابلوسازان در زمینه تابلوسازی برای بدست آوردن طرحهای جدید و زیباتر از طریق عکسها و بروشورهای نمونه خارجی استفاده کرده و نمونه های زیبا و جدیدتری را به زمینه کاری خود وارد کرده ایم

تابلوسازتبلیغاتی تابلوسازی تبلیغاتی تابلوسازی تابلوساز چلنیوم کامپوزیت استیل تابلوسازتحریری تابلوسازی تحریری تابلوکامپوزیت تابلوچلنیوم کامپوزیت چلنیوم تابلواستیل استیل طلایی تابلوی راهنمای طبقات تابلوال ای دی تابلودیجیتال تابلوفلکسی فیس بیلبردتبلیغاتی بیلبردجاده ای تابلوسردرب مغازه جدیدترین انواع تابلو تابلوهای جدید تابلومعرق
منبع این مقاله : تابلوسازی تحریری | TablosazTahriri

http://tablosaztahriri.com/

آدرس این مقاله :
http://tablosaztahriri.com/8/تابلو/