تابلوسازی تحریری | TablosazTahriri
بیلبردهای تبلیغاتی نمایشگر بزرگ تبلیغات در راهها

تاریخ : سه شنبه، 6 مرداد ماه، 1394   موضوع : بیلبورد تبلیغاتی

اینگونه تابلوها برای نمایش تبلیغات در جاده ها ، اتوبانها و دیگر نقاط شهر استفاده میشوند تا بدین طریق شرکتها و ادارات در سطح بزرگ تبلیغاتشان را به نمایش عموم بگذارند  بیلبردهای تبلیغاتی به دو روش صابت و متحرک ساخته میشوند که در کشور ما نوع دوم آن کمتر مورد استفاده قرار میگیرد ، این تابلوها به جهت بزرگی و حجیم بودن آن نیاز به سازندگان حرفه ای دارد چرا که ساخت اسکلت فلزی فوق سنگین آن میباید با طراحی و برنامه ریزی کاملاً دقیق همراه باشد . تابلو سازی تحریری سعی نموده تا با نیروی وارد و حرفه ای سازه هایی کاملاً مطمعن را در سطح شهر بنا کند ، امیدواریم تا بتوانیم در ساخت اینگونه از تابلوها زیبایی و اطمینان را برای مشتریان عزیز به همراه آوریم .

اینگونه تابلوها برای نمایش تبلیغات در جاده ها ، اتوبانها و دیگر نقاط شهر استفاده میشوند تا بدین طریق شرکتها و ادارات در سطح بزرگ تبلیغاتشان را به نمایش عموم بگذارند .

تابلوسازتبلیغاتی تابلوسازی تبلیغاتی تابلوسازی تابلوساز تابلوسازتحریری تابلوسازی تحریری تابلوکامپوزیت تابلوچلنیوم کامپوزیت چلنیوم تابلواستیل استیل طلایی تابلوی راهنمای طبقات تابلوال ای دی تابلودیجیتال تابلوفلکسی فیس بیلبردتبلیغاتی بیلبردجاده ای تابلوسردرب مغازه
منبع این مقاله : تابلوسازی تحریری | TablosazTahriri

http://tablosaztahriri.com/

آدرس این مقاله :
http://tablosaztahriri.com/6/بیلبرد/